Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf

  • 1000 m²
  • 3 sovrum
  • 4 badrum

Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf med 3 sovrum, som rymmer upp till 10 gäster, erbjuder ett behändigt läge 650 m från sportattraktioner som Ocean Golf course. Den här villan, som ligger 4 km från Föreningsklubbens aktivitetshus, erbjuder Wi-Fi samt en parkering.

Utsikten över trädgården kommer att komplettera din vistelse. Badrumsfaciliteterna i Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf inkluderar också en separat toalett och en dusch. Badlakan och handdukar finns också bland badrumsfaciliteterna.

Gästerna kan njuta av en måltid på restaurangen Agadir Medina, som ligger cirka 16 minuters promenad bort.

Musée du Patrimoine Amazigh d'Agadir ligger inte långt från den här villan med 4 badrum, och busstationen La Base De Far ligger cirka 15 minuters promenad bort. Gästerna kan också besöka Souk Al Ahad, som ligger cirka 4,1 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf
Villa 10 Palmeraie Golf Agadir
Mobilpris

Villa 10 Palmeraie Golf Agadir

9.7
Exceptionellt 46 recensioner
191 m från boendet
USD 216 USD 194
per natt
Villa Palmeraie Golf Agadir
Mobilpris

Villa Palmeraie Golf Agadir

9.6
Exceptionellt 75 recensioner
192 m från boendet
USD 387 USD 348
per natt
Aghroud Agadir Villa
Mobilpris

Aghroud Agadir Villa

8.7
Fantastiskt 3 recensioner
195 m från boendet
USD 77 USD 69
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Agadir-Al Massira flygplats
    19 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Utomhusbassäng
    • Strand
    • Trädgård
    • Grill faciliteter
    • Utomhusbad

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 12:00
    Vanliga frågor
    • Hur långt är det från Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf till flygplatsen?
      Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf ligger 20 km från Agadir-Al Massira flygplats.
    • Är husdjur tillåtna på Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf?
      Ja, husdjur är vanligtvis tillåtna på Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf, men det är bäst att ringa för att bekräfta.
    • Har Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf en bubbelpool?
      Ja, Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf erbjuder en badtunna.
    • Vilka kända landmärken bör vi besöka nära den här villan?
      Gästerna kan besöka Souk Al Ahad, som ligger 4 km från den här villan.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Agadir-Al Massira flygplats
    19 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Villa Familiale Avec Piscine A Agadir Golf

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng